fbpx

Dažniausiai užduodami klausimai

1. Kodėl verta pirkti Aloe Unique produktus?

Aloe Unique suteikia Jums odos priežiūros priemones, kurių sudėtyje yra galingų Aloe Ferox augalo aktyviųjų ingredientų. Aloe Ferox sudėtyje gausu aminorūgščių (tyrimai parodė, kad aminorūgščių koncentracija yra beveik dvigubai didesnė nei Aloe Vera augaluose) ir turi didelę naudingų mineralų, fitonutrientų ir polisacharidų koncentraciją. Aloe Ferox gelis yra idealus odos priežiūrai, kadangi moksliškai yra įrodyta, jog jis prasiskverbia pro odą iki giliausio sluoksnio. Jis maitina ir drėkina odą, mažina patinimą ir uždegimą, pagerina odos elastingumą ir pagreitina gijimą bei ląstelių regeneraciją. Taip pat nustatyta, kad jis sudaro apsauginį odos sluoksnį, kuris padeda sulaikyti drėgmę ir išlaikyti odą elastingą.

2. Kokia Jūsų naudojamų ingredientų politika?

Pirkdami iš mūsų galite būti tikri, jog visi mūsų produktai yra be:

  • Parabenų;
  • Natrio laurilo eterio sulfatų (SLES);
  • Trietanolamino (TEA);
  • Metilchloroizotiazolinono (CIT/ MIT);
  • Kokamido DEA (CDE).

Prie kiekvieno produkto pateikiame išsamų ingredientų sąrašą, todėl galite būti tikri dėl to, ką perkate.

3. Iš kur gaunamas Jūsų produktuose naudojamas Aloe Ferox?

Aloe Ferox derlius nuimamas Albertinijoje, Pietų Afrikos Vakarų Kyšulio regione. Vietinių bendruomenių derlius nuimamas senoviniais, tradiciniais metodais. Tai sukuria darbo vietas ir tvarią ateitį tiek bendruomenei, tiek aplinkai. Visas derlius nuimamas prižiūrint, kad augalas išliktų natūralioje aplinkoje.

4. Ar Jūsų produktuose esantis Aloe Ferox turi ekologiškumo sertifikatą?

Aloe Ferox augalai auga laukinėje gamtoje, be jokių pesticidų ar chemikalų. Nors esame įsitikinę, jog visa tai natūralu, kadangi yra auginama ne specialiuose ūkuose, tačiau ekologiškumo sertifikato neturime.

5. Jūsų produktai yra tinkami naudoti jautriai odai?

Aloe Unique produktuose yra nedidelis kiekis natūralių kvapiųjų medžiagų, todėl šie produktai idealiai tinka jautriai odai. Visi mūsų parduodami produktai yra be parabenų, be alkoholio ar kitų nuodingų medžiagų.

6. Ar Jūsų produktai buvo bandyti su gyvūnais?

Nei vienas iš Aloe Unique produktų nėra išbandytas su gyvūnais.

7. Ar Jūsų produktai tinka veganams?

Kai kurių Aloe Unique produktų sudėtyje gali būti gyvūninės kilmės medžiagų, pavyzdžiui bičių vaško. Tačiau prie kiekvieno produkto yra pateikiamas išsamus ingredientų sąrašas, todėl prieš pirkdami galite pasitikrinti kas įeina į jo sudėtį.

8. Kas yra CITES leidimas?

CITES (nykstančių laukinės faunos ir floros rūšių tarptautinės prekybos konvencija) yra tarptautinis susitarimas tarp vyriausybių. Šio susitarimo tikslas – užtikrinti, kad tarptautinė prekyba laukinių gyvūnų ir augalų egzemplioriais nekeltų pavojaus jų išlikimui.

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.